Karrier

Gyakorlattal rendelkező, IT Rendszergazda munkatársat keresünk. az alábbi feladatok ellátására:

Cloud Solutions Specialist

  • Microsoft felhő portfólió (Azure, Dynamics365, Office365) adminisztrációja, elsődleges support nyújtása a LicensePort ügyfelei felé
  • A Társaság és ügyfeleinek informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel illetve helyszíni megjelenéssel
  • Teljes körű IT infrastruktúra üzemeltetés: szerver, kliens, hálózat, telefon (On premises, Cloud based, Hybrid Cloud) illetve facility management
  • Különböző üzleti, ügyfél specifikus alkalmazások támogatása
  • Munkaállomások és szerverek telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • LAN hálózat aktív elemeinek menedzsmentje, üzemeltetése
  • Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása elsősorban Windows platformon
  • Felhasználói tanácsadás
  • Servicedesk és CRM rendszer napi használata, a bejelentések és a megoldások, egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • minimum 3 éves, releváns, IT területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiegyensúlyozott, türelmes személyiség
  • Jó konfliktuskezelő és stressz tűrő képesség
  • Microsoft munkaállomások mély ismerete
  • Microsoft Cloud portfólióban való jártasság (O365, Azure, CRM OL),
  • Tartományi környezet és kiszolgálók (Lync, Exchange, SharePoint) ismerete
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • PC/Szerver hardver ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlattal

Előnyt jelent

  • Microsoft CSP program ismerete
  • Amazon, IBM, Oracle cloud tapasztalat

Jelentkezni lehet a email címre küldött fényképes önéletrajzzal, bérigény és lehetséges munkakezdés megjelölésével.